Yangın Çıkış Kapıları

Yangın durumlarında insanlara çıkış imkanı sağlayan yangın kapılarının sağlamlığı ve uzun ömürlü olması çok önemlidir. Özellikle insanların yoğun olarak yaşadığı binalarda ve iş merkezlerinde kullanılan yangın kapıları daha fazla önem taşımaktadır.

Yasalar gereği belli sayıda insanın yaşadığı ortamlar için zorunlu olan yangın merdivenleri ve yangın kapıları son yönetmelik ve kanunlarla  belirlenmiş nitelikleri taşımalıdır.

 

Neden Efe Yangın Söndürme?

Yangın sistemleri ve yangın kapıları konusunda deneyimli, rekabetçi ve profesyonel bir ekibiz; Ayrıca tüm yeterlilik belgelerine sahibiz. İncelemek için Tıklayın!  Dayanıklı metal malzemelerden ve özellikle saç ve alüminyumdan  yangın kapıları üreterek, kalabalık binaların yangın anındaki tahliyesine olanak sağlıyoruz. Tüm kapılarımız ısı su ve duman yalıtım kontrollerinden geçmektedir.

Yangın kapılarının sağladığı yalıtım yangın anında güvenli alanlar oluşturarak hayat kurtarır. Sektörde uzun yıllardır bu işi yapan ve müşteri memnuniyetini en önemli misyon edinen Efe Yangın Söndürme olarak, söz vermiş olduğu tarihte terminlere gösterdiğimiz hassasiyetle sektörde haklı bir yere ulaştık. İşlevsel, kaliteli, uzun ömürlü ve estetik olduğu kadar ekonomik yangın kapıları da üretmekteyiz. Yangın kapıları konusunda alanının en iyi ve en rekabetçi firmalarından biriyiz.

Yangın Kapısı Çeşitlerimiz Nelerdir?

  • Panik Barlı Yangın Kapıları
  • Düz Çelik Yangın Kapıları
  • Cam Yangın Kapıları
  • Gözetleme Bölümlü Yangın Kapıları

Nerelerde Kullanılır?

Daha çok hastane, alışveriş merkezi, okul, tiyatro ve sinema gibi insanların yoğun olarak bulunduğu yerlerde gereklilik arz eden ve onları hızlıca tahliye etmesi için fonksiyonel olması gerektiği kadar yangın esnasında dumanın ve alevin ısının geçişini ve yanmayı geciktirerek yangın bölgelerinde korunaklı alanlar olusturur yangın kapıları.

Hangi Malzemelerden İmalat Yapıyoruz?

Yangın kapıları yoğunlukla metal, saç ya da alüminyumdan üretilmeli ve gerekli parçalarla takviye edilmelidir. Dışardan açılmamalı ancak içerden kolaylıkla açılabilir olmalıdır.

Hangi Nitelikleri Taşımalıdır?

  • Yangın kapılarının kolay açılabilir olması normal bir kapı koluyla sağlanamaz yangın kapıları için özel olarak üretilen kollara panikkolu denir.
  • Panik kolu sayesinde yangın kapıları yangın esnasında kolaylıkla tek bir darbeyle ve dumanlı ortamlarda hemen fark edilip açılabilir olmalı ve yangın kapılarındaki panik barın mekanizmasının düzgün ve uzun süreli çalışabilir olması gerekmektedir
  • Yangın kapılarındaki panik kolu yangın kapısının en önemli mekanizmasıdır.
  • Yangın kapıları tek kanatlı ve çift kanatlı ayrıca canlı ve cansız olarak farklı alternatifler de üretilmektedir
  • Yangın kapıları dayanıklı metallerden yapılmalı ki insan hayatını koruyabilsin.
  • İşlevsel olması kadar görsel olarak da ışık olması beklenen yangın kapıları mekanların görüntüsünü de etkilemektedir estetik kaygısı olan mekanlarda o mekana uygun yangın kapıları üretilmektedir.

 

 

Efe yangın söndürme olarak yangın kapılarının çeşitliliği, görselliği ve işlevsel olmasına önem veriyoruz. Ahşap görünümlü ve farklı renkte imal ettiğimiz yangın kapıları görselliğin önemli olduğu mekanlar için son derece uygundur.

Tek kanatlı panik barlı, camlı çift kanatlı, çift panik barlı ve yine camlı yangın kapıları üretilebilmektedir. Tüm alternatifler Efe Yangın Söndürme bünyesinde mevcuttur.  Her boyutta ve renkte camlı camsız yangın kapıları üretmekte ve montajını sağlamaktayız.

 

Kalite Belgelerimizi İncelemek İçin  → Tıklayın

 

 

Tıkla Ara → (0534) 824 19 63

 

E- Posta Göndermek İçin Tıkla  → info@efeyanginsondurme.com

 

Aynı Gün Teklif Almak İçin Aşağıdaki Formu Doldurun, Sizi Arayalım!

 

TEKLİF FORMU

Talebiniz:

E-posta Adresiniz (*)

Telefon Numaranız (*)

Size Nasıl Ulaşalım? E-posta Telefon

 

 

deneme

Bizi birde iş başında görmelisiniz..
Teklif Al