Hakkımızda

Yangın Tesisatı denince EFE YANGIN SÖNDÜRME..

Efe Yangın Söndürme Kimdir ?

 

Bursa ilinde 2003 yılında şahıs firması olarak kurulan, işe yangın tüpü dolumu ve satışı ile başlayan Efe Yangın Güvenlik-Murat Erin. İlerleyen yıllarda yangın tesisatı, yangın algılama sistemi kurulumları için tamamen yönetmeliklerin ön gördüğü istediği  kriterlere uygun kaliteli ve zamanında hizmet vermeyi  misyonu olarak belirlemiş. Başlıca Bursa’da ve tüm illerde profesyonel olarak yangın sektöründe hizmet vermekte olan uzman kadrosuyla müşteri memnuniyetini önemseyen, AR-GE çalışmalarıyla yangın güvenlik sektöründe ismini duyurmuş ve ‘’kendinizi güvende hissedin’’ sloganıyla sizlere hitap etmektedir. Efe Yangın Güvenlik ‘in kurucusu Murat ERİN, sektörün en tecrübeli isimlerindendir. İşin mutfağından gelmiş ve bunu üst düzey eğitimlerle perçinlemiş bir firma sahibi olarak müşterilerin ve çalışanların ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayıp çözümler üretmektedir. Hizmet ve üretim gibi iki önemli disiplini bünyesinde bulunduran EFE YANGIN GÜVENLİK, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye ve satış sonrası destek konusunda sizlerin yanınızda yer almaktayız.

Uzmanlıklarımız.. Neyi, Ne Kadar yaparız ?

Davlumbaz Söndürme Sistemleri
Yangın Söndürme Sistemleri
Yangın Kapıları
Yangın Tüpleri
Yangın Algılama Sistemleri
Davlumbaz Söndürme Sistemleri
Yangın Tesisatı
 

…Kurumsal yapısıyla Efe Yangın Söndürme hızla büyümeye ve müşteri odaklı hizmet vermeye devam edecektir. Terminlerine uymak en önemli prensiplerinden olan Efe yangın söndürmenin, kaliteli malzeme ve üst düzey iş gücünden ödüm vermeyeceği de sektördeki pozisyonundan bellidir.

Efe yangın söndürme olarak, yangın söndürme sistemleri, yangın tesisatı, yangın tüpü dolumu, yangın kapısı üretim ve montajı, yangın algılama konularında kurumsal hizmet vermekteyiz. tüm sistemlerde satış sonrası teknik desteğimiz ve yıllık rutin kontrol uygulamamız mevcuttur. Bursa da ki yangın firmaları arasında Böyle kapsamlı hizmet veren firma sayısı oldukça sınırlıdır. Efe yangın söndürme bu açıdan sektörün liderlerinden biri konumundadır.

Ücretsiz keşif yapmamızı ister misiniz ?

Gelip neye ihtiyacınız olduğunu belirleyelim..En uygun fiyat ve kaliteli hizmet garantisi ile..

Teklif Al